Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKASI

Hastanemiz, uzun yıllardır yürüttüğü kaliteli hizmetlerini 2003 yılında Türk Standartları Enstitüsü'nden TSE-EN-ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak standartlaştırmıştır ve bu belgeyi alan ilk özel hastaneler içinde yer almaktadır. 

Peki her yerde görmeye alıştığımız, aldığımız her ürünün üzerinde yazan, sürekli karşımıza çıkan bu belge nedir? Bu belge, size aldığınız ürün yada hizmetin sizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun hale getirildiğini, bununda daha tasarım aşamasından başlayıp size ulaşana kadar sürekli iyileşme ve gelişim mantığı üzerine oturtularak ortaya çıkartıldığını temin eder. 

Bizde bu belge çerçevesinde hastanemizden aldığınız sağlık hizmetinin sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre verildiğini size temin ediyoruz. Bunu sağlamak için hastane içinde kendimiz verdiğimiz hizmetlerimizi çeşitli kalite hedeflerine göre ölçümlüyoruz. Ancak kendi ölçümlerimizin dışında sizinde düşüncelerinizi, önerilerinizi ve rahatsızlıklarınızı ; dilek kutularından çıkan mektuplarınızla, yatan hasta servislerinde polikliniklerde ve taburcu sonrasında telefondan evinizden yaptığımız anket görüşmelerinden çıkan sonuçlarla da hizmetimizi değerlendiriyoruz. 

KALİTE POLİTİKALARIMIZ 

1. Hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilinci daima önceliğimiz olacaktır. 

2. Hastalarımızın, yakınlarının ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak en önemli önceliğimiz olacaktır. 

3. Süreçlerden kaynaklanan hataların bilincinde olarak sistemi sürekli gözden geçireceğiz ve insanlardan kaynaklanan hataları azaltmaya yönelik çalışmalara önem vererek, eğitimlerle destekleyeceğiz. 

4. Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunacağız. 

5. Çalışanlarımızın değerli oldukları bilincinden hareket ile onları eğitimlerle destekleyecek ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkin kılacağız. 

6. Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlayacak ve başarılarını birlikte kutlamaya zaman ayıracağız. 

7. Doktorlarımızı iş ortaklarımız ve müşterilerimiz olarak kabul ederek, onları da devamlı iyileştirme süreçlerine dahil edeceğiz. 

8. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunacağız. 

9. Fiziksel ortamın yenilenmesinin sürekliliğini sağlayarak, hastalarımıza ve çalışanlarımıza ferah ve güvenilir bir ortam sunacağız. 

10. Butik bir Tıp Merkezi olarak marka olacağız. 

11. Misyonumuz ve politikalarımız ile, vizyonumuz doğrultusunda, ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi’nin sürekliliğini sağlayacağız. 

12. Uluslar arası standartlarda kalite yönetim sistemini hastanemizde oluşturarak belgelendireceğiz ve sistemimizin sürekliliğini sağlayacağız.

Bazı İstatistikler

Memnun Müşteriler

2548

Başarılı Ameliyat

1250